Hybrydy na paznokcie

Jak przyspieszyć wysychanie lakieru do paznokci?

Chcesz w końcu nie czekać godzinami aż lakier do paznokci Ci wyschnie? Dowiedz się co zrobić by znacząco przyspieszyć jego schnięcie.

1. Nakładaj cieniutkie warstwy

Cienkie warstwy zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu! Nakładanie grubych warstw lakieru tylko pozornie zaoszczędza Twój czas. Tak naprawdę gruba warstwa lakieru może schnąć nawet kilka godzin. Poczekaj przed nałożeniem kolejnej warstwy 2 minuty i dopiero kiedy poprzednia dokładnie wyschnie nałóż kolejną.

2. Suszarka

Jeśli masz suszarkę z zimnym nawiewem to świetnie! Będzie idealna do wysuszenia lakieru do paznokci! Z odległości około 30 centymetrów susz nią paznokcie przez 2 minuty. Lakier powinien być suchutki!

3. Zimna woda

Nalej zimnej wody do miski a następnie zanurz w niej paznokcie. Lakier zrobi się twardszy! Pamiętaj jednak, że do wysuszenia lakieru niezbędne jest świeże powietrze.

4. Spray do smażenia

Spray do smażenia będzie idealny do wspomożenia wysychania lakieru. Wystarczy spryskać nim paznokcie i odczekać kilka minut a następnie wytrzeć tłuszcz. Spray zadziała nawilżająco także na skórki.

5. Wysuszacz do lakieru

Wiele firm ma w swojej ofercie specjalne wysuszacze do lakieru. Zainwestuj w jeden z nich! Polecamy wysuszacze z pipetami, znacznie łatwiej jest zaaplikować go na lakier.